Монастирищенський райвійськомат

Н А К А З

військового комісара

Монастирищенського районного військового комісаріату

02.09.2020                                                     м. Монастирище                                              № 100

Про призов громадян на строкову військову службу в жовтні – грудні 2020 року.

На підставі ст.15 Закону України «Про військовий  обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 16.01.2020 № 13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців  строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році, «Директиви начальника Генерального штабу  - Головнокомандувача Збройних Сил України від 02.01.2020 року № Д-1 «Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, у 2020 році» з 01 жовтня по 30 грудня 2020 року проводиться призов громадян на строкову військову службу

З метою організованого проведення чергового призову громадян на строкову військову службу, наказую:

1. Усім громадянам 2002 року народження, яким у період чергового призову виповниться 18 років, та старших осіб, які не досягли 27- річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, або не були призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин, прибути на призовну дільницю Монастирищенського району для призову на строкову військову службу за адресую: м. Монастирище вул. Гагаріна, 51 у час та з документами, які зазначені в особистих повістках. Громадянам, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, прибути в Монастирищенський районний військовий комісаріат "09" жовтня 2020 року. При собі мати документи, які засвідчують особу.

2. Усім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Монастирищенського району, негайно повернутися до місць постійного проживання і з'явитися у районний військовий комісаріат за місцем військового обліку для проходження призовної комісії.

3. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

4. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов'язані відкликати призовників з відряджень і забезпечити їх своєчасне прибуття на призовну дільницю.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

6. Наказ довести до усього особового складу районного військового комісаріату, керівників підприємств, установ, організацій, навчальних закладів та осіб, які залучаються для роботи на призовній дільниці.

Військовий комісар

Монастирищенського районного

військового комісаріату

майор                                                                Є. ЛОЗОВИЙ

ПЕРЕЛІК
посад, які підлягають комплектуванню військовослужбовцями за контрактом рядового, сержантського та старшинського складу  військової частини А0998 

Attachments:
Download this file (перелік.xls)перелік.xls[ ]
Ви тут: Home Монастирищенський райвійськомат