Соціальний захист дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в Україні є одним із головних обов’язків держави та основним напрямом правової політики держави.

      Петро Порошенко в січні 2018 року підписав Указ «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа» .Президент визначив необхідність придбання соціального житла для вказаної категорії дітей.

      Тож, 31 липня голова Монастирищенської районної державної адміністрації Олег Недогода, голова села Лукашівка  Любов Журавель вручили  ключі та право власності від квартири 20-річній особі з числа дітей-сиріт, Лемешевій Аллі. Квартиру для дівчини  придбали у  м. Монастирище: однокімнатна квартира  в районному центрі площею 35.5 м.кв,  відповідає сучасним вимогам до благоустрою та комфорту житла.

"Ми усі гуртом зробили добру справу, - зазначив Олег Недогода. - Діти, котрі не мають близьких родичів, повинні знати, що про них дбають.  А власне житло є хорошим стартом у доросле життя".

Квартира придбана за рахунок державної субвенції  відповідно до постанови  КМУ від 15.11.2017 № 877  «Про затвердження Порядку та умов надання   у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сирі, осіб з їх числа», вартість квартири становить 322 тисячі гривень. 

Ви тут: Home Новини району На Монастирищині дитині-сироті вручили ключі від квартири