Стало доброю традицією у багатьох селах нашого району проводити дні села. 12 липня саме таке свято  7-ий рік поспіль відбулося в селі Халаїдове. З вітальними словами до присутніх звернулися заступник голови Монастирищенської райдержадміністрації Руслан Терещук, заступник голови районної ради Майя Фариба та сільський голова Іван Омельченко.

      На святі було відзначено видатних людей, які зробили вагомий внесок у розвиток рідного краю і прославили своє село далеко за його межами. Далі свято продовжилося нагородженням жителів села у різних номінаціях грамотами та подарунками.

           Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участі місцевих аматорів, учасників художньої самодіяльності Халаїдівського  СБК, які вітали земляків поетичними рядками та музичними композиціями, які присвячувались і Україні, і рідному краю, і рідним батькам. Окрім вокальних номерів на святі були представлені й хореографічні постановки.Далі на жителів села чекав сюрприз, розкішнийконцерт гостей  свята- столичного гурту "Бандура - бенд".

          Передати словами, емоції які вирували на святі – просто неможливо. Адже, все було організовано на високому рівні. Батути, атракціони та море інших забавлянок зі смаком та шиком було організовано для діток. А що може бути найкращою подякою для тих, хто це все зробив? Звісно, радість, якою світились дитячі оченята.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в Халаїдове на свято. Хочеться вірити, що проведення такого свята і надалі залишиться доброю традицією, буде щирою фінансова підтримка від меценатів і творча – від людей.

Коли сонечко вже пішло на спочинок всі присутні досхочу могли повеселитися на дискотеці.

Свято вдалося! З легкою втомою селяни задоволенні та щасливі не поспішаючи йшли додому, аби завтра знову приступити до важкої щоденної праці. Хтось сказав: «Село живе допоки пісня лине». І таки правда. Халаїдове – живе село!

Добро віддячується добром. Тож робімо добрі вчинки, допомагаємо один одному. І куди б не закинула нас доля, не забуваймо про своє рідне село.

 

 

 

Ви тут: Home Новини району День села Халаїдове