Вже, практично, за   два тижні у навчальних закладах району розпочнуться заняття. Тож, перед кожним новим навчальним роком здійснюється об’їзд шкіл. Головна мета - перевірити готовність освітніх закладів до забезпечення якісних умов навчального процесу.

      З 14 серпня комісія у складі заступника голови районної державної адміністрації Руслана Терещука ,заступника голови районної ради Майї Фариби, керівника апарату райдержадміністрації Галина Темченко , начальника відділу освіти райдержадміністрації  Тетяни Ганжали, завідувача КУ «Районний методичний центр»районної ради Нелі Залозної, директорів  шкіл району проводить об’їзд загальноосвітніх закладів району щодо готовності до 2018/2019 навчального року.

         З  нового навчального року початкова освіта району переходить на новий державний стандарт - Нову українську школу. Як зазначив Президент України Петро Порошенко: «Нова українська школа відкриває свої двері для нового покоління українців – компетентних, патріотичних, відкритих до світу. Адже реформа освіти -це потужний поштовх і для інших реформ, які сьогодні здійснює Україна.»

        Освітній простір Нової української школи буде спрямований на розвиток дитини і мотивації її до навчання. Відповідно до методичних рекомендацій, розроблених Міністерством освіти і науки України, класні кімнати матимуть 8 навчальних осередків: навчально-пізнавальної діяльності (з партами, столами); змінні тематичні осередки (дошки, фліп-чарти, стенди для діаграм з ключовими ідеями); гри (настільні ігри, інвентар для рухливих ігор); художньо-творчої діяльності (полички для зберігання приладдя та стенд для змінної виставки дитячих робіт); куточок живої природи для проведення дослідів (пророщування зерна, спостереження та догляд за рослинами, акваріум); відпочинку (з килимом для сидіння та гри, стільцями, кріслами-пуфами, подушками з м'яким покриттям); дитяча класна бібліотечка; осередок вчителя (стіл, стілець, комп’ютер, полиці/ящики, шафи для зберігання дидактичного матеріалу тощо).

         На облаштування  перших класів згідно нових стандартів(придбання ноутбуків,комп’ютерів,багатофункціональних пристроїв для друкування сканування..копіювання з витратними матеріалами, дидактичних матеріалів, одномісних похилих парт зі стільцем) виділено 1млн.501 тис.222  грн., в тому числі 1млн.241тис. 254грн. державної субвенції та 259 тис. 968грн. За умови співфінансування з районного бюджету. Крім того, матеріальну допомогу у підготовці до навчального року загальноосвітнім школам, надають сільські ради і сільськогосподарські підприємства.

         В поточному році 24 заклади загальної середньої освіти  району відкриють свої двері для 355 першокласників.

         Крім того, вчителі району, які працюватимуть з 1 вересня 2018 року за новим Державним стандартом початкової освіти, пройшли навчання та отримали сертифікати.

        Учасники об’їзду відмітили належний  рівень підготовки шкіл до нового навчального року, в усіх закладах проведено поточні ремонтні роботи, здійснено заходи з енергозбереження, дотримання санітарно-гігієнічних вимог, створено комфортні умови для навчання та виховання дітей. Члени комісії відзначили сумлінну роботу у підготовці до нового навчального року вчителів, батьків,спонсорів.

Ви тут: Home Новини району Об’їзд загальноосвітніх закладів району щодо готовності до 2018/2019 навчального року