Проблема вживання алкоголю та паління серед молоді сьогодні є дуже актуальною. З метою попередження пияцтва та тютюнокуріння серед дітей, службою у справах дітей систематично по Монастирищенському району проводяться вечірні рейди «Діти вулиці». Робота націлена на зменшення кількості осіб, які можуть зацікавитися алкоголем, на збереження і зміцнення здоров'я дітей,  виявлення дорослих, які втягують підлітків у злочинну діяльність та на профілактику бездоглядності неповнолітніх.

13.09.2018 службою у справах дітей, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно з інспекторами Монастирищенського відділу поліції проведено черговий вечірній рейд. В ході профілактичного заходу порушень щодо продажу та вживання спиртих, тютюнових виробів    не виявлено.   

Однією з причин підліткового алкоголізму є бездоглядність та вуличне виховання. Нелегке це завдання - бути батьком підлітка! Перехідний вік, коли жити чужим розумом вже не хочеться, а своїм ще не виходить, - це час випробувань як для дитини, яка дорослішає, так і для його батьків.

Випробування на міцність родинних почуттів і сімейних відносин. Це також час формування характеру підлітка, коли відбувається заміщення одних авторитетів іншими, коли прищеплюються і закріплюються моральні установки, ставлення до самого себе і оточуючих.Щоб уберегти підростаючу дитину від небезпечних захоплень, не залишайте своїх дітей без розумного нагляду!

Ви тут: Home Новини району Профілактичний рейди «Діти вулиці»