Покликання кожної жінки – стати матір’ю, виховати достойних громадян суспільства. Всі жінки-матері на землі безумовно достойні поваги, та особливо це стосується жінок, які народили та виховали п’ять і більше дітей і удостоєні почесного звання України «Мати-героїня», що є вищою формою відзначення громадян за вагомий внесок у реалізацію державної політики з питань сім’ї, материнства і дитинства, самовідданого виховання та навчання дітей.

      13 березня голова райдержадміністрації Олег Недогода та голова Сатанівської сільської ради Євдокія Форостяна завітали до жительки с.Сатанівка, яка народила і виховала п’ятьох дітей, Табунщик Валентини Іванівни з почесною місією – вручити нагрудний знак «Мати-героїня» та квіти.

Валентина Іванівна народилася 02 вересня 1956 року в с.Коритня, де і закінчила школу в 1971 році. Розпочала свою трудову діяльність з 1972 року ученицею кравчині у швейній майстерні у м.Мінськ Республіки Білорусь. Опанувавши спеціальність кравчині, працювала закрійником. Зарекомендувала себе відповідальним працівником. У 1984 році вийшла заміж та переїхала у м.Сусуман Магаданської області (Російська Федерація). Працювала оператором пульту охорони УМВС. З 2000 по 2008 роки займалася підприємницькою діяльністю. Разом із чоловіком у дружній сімї виростила та виховала п’ятеро дітей до восьмирічного віку. Діти Валентини Іванівни виросли чесними, порядними та працьовитими. Мати привила дітям такі риси характеру, як працелюбність, повагу до людей, сформувала високий рівень духовних і моральних якостей, почуття патріотизму ( старший син Табунщик Сергій Валерійович з перших днів бойових дій на сході України мужньо вико­нав свій військовий обо­в'язок -пішов служити в зону АТО по мобілізації, а потім і пройшов службу по контракту).

 Олег Федорович подякував матері – героїні за невтомну працю, недоспані ночі, правильне і гідне виховання своїх дітей та побажав  міцного здоров’я, радості, достатку, тепла, пошани від дітей, рідних та близьких.

Ви тут: Home Новини району Жительці Монастирищини вручили відзнаку «Мати-героїня»