З нагоди 205-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка відбулося літературно-мистецьке свято «Зоре моя, вечірняя», яке підготував і провів районний центр культури та дозвілля.

      Відкрила свято учениця дитячої музичної школи по класу бандури Софія Лісяна композицією «Взяв би я бандуру».  Проникливо звучало слово Великого Кобзаря у виконанні Наталії Дроботун (Терлицький СБК) та Катерини Бульби.

Всю любов до України, до її народу намагалися передати під час виконання  музичних творів  класика  жіночий вокальний  ансамбль «Мелодії серця» ( Аврамівського СК), народний аматорський хор ветеранів праці «Надвечір`я» ( Міського будинку культури), дуети  Л. Любомської та К.Бульби та Л.Гринь і О.Кудин.   Переживаючи справжній вир емоцій разом з акторами глядачі,  затамувавши подих,  дивилися  постановку  поеми  Т.Г.Шевченка «Катерина» у виконанні переможця обласного огляду-конкурсу театральних колективів  у номінації «За оригінальність постановки» експериментального  театру малих форм «Колорит» районного  центру культури та дозвілля ( керівник Н.Базиленко).

Щирими оплесками дякували глядачі аматорам за любов до мистецтва та позитивний настрій. 

Ви тут: Home Новини району «Зоре моя, вечірняя»