Сьогодні голова райдержадміністрації Олег Недогода виїхав в село Лукашівка з метою вивчення стану справ щодо роботи по ліквідації наслідків стихії.

      Він оглянув шкільний дах, з якого буревій зірвав шифер. На даний час тут організовано роботи по ліквідації стихії. Директор закладу Валентина Телюк дала пояснення стосовно проведення ремонту даху.

      Далі Олег Федорович відвідав Лукашівське відділення територіального центру обслуговування, де ознайомився з умовами проживання, харчування, лікування й відпочинку людей, що перебувають під опікою центру, оглянув приміщення і територію закладу.

 

На даний час в відділенні перебуває 29 підопічних,які потребують медичного та соціального догляду. Оглянувши заклад і поспілкувавшись з проживаючими тут старенькими, Олег Федорович відзначив не лише створені належні умови, а й доброзичливу сімейну атмосферу, яка тут панує.

 

У ході діалогу з трудовим колективом територіального центру очільник району запевнив, що влада і надалі підтримуватиме людей з обмеженими можливостями, надаватиме соціальну допомогу і підтримку, щоб вони відчували себе дійсно захищеними та повноправними членами суспільства       не залишеними на самоті зі своїми бідами та проблемами.

 

Ви тут: Home Новини району Робоча поїздка голови райдержадміністрації в с.Лукашівка