Днями в закладі спеціалізованої освіти спортивного профілю - школі - інтернат "Обдарованість" І - ІІІ ступенів почав працювати пришкільний  табір «Веселка». Цього року в таборі  відпочине 104 дитини, серед яких учні із соціально-незахищених сімей різних вікових категорій. Для учнів тут організовано змістовне дозвілля. Хлопчики та дівчатка, які відпочивають у таборах, отримують харчування. За традицією, до їхнього раціону включать фрукти та ягоди.

Сьогодні, 07 червня,  голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук з представниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації  побували у таборі, щоб подивитися, як відпочивають діти, чим і як  їх годують.

Очільник району цікавився програмами відпочинку, забезпеченням продуктами харчування та іншими питаннями діяльності табору. Основну увагу акцентував на забезпеченні якісного харчування та дотриманні санітарно-гігієнічних вимог.

Олег Федорович  поспілкувався з керівництвом та працівниками оздоровчого закладу, а також із дітьми. Директор закладу, Валерій Молдован, зазначив, що наразі немає проблем ані з матеріально-технічною базою, ані зі здоров’ям дітей. Кімнати мають усе необхідне для перебування дітей різного віку.

 

 

Ви тут: Home Новини району Проінспектували роботу пришкільного табору