Днями правоохоронці підрозділів Головного управління Національної поліції в Черкаській області змагалися за перемогу у першості ГУНП з міні-футболу

      Із 8 команд, в яких приймало участь 80 поліцейських, переможцем змагань стала команда Драбівського відділення поліції, друге місце посіла збірна команда поліцейських Монастирищенського та Чорнобаївського відділення поліції, а третє – команда управління «Корд». Про це повідомляють у нацполіції Черкащини.

Захід відбувся на полі бази спортивного комплексу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля в Черкасах.

За перемогу боролися команди управління «Корду», батальону поліції особливого призначення, Черкаського, Золотоніського, Смілянського, Уманського, Звенигородського відділів поліції та збірна команда Драбівського та Чорнобаївського відділень поліції.

 

Тож, у підсумку місця серед переможців розподілилися так. Третє місце посіла команда управління «Корд», друге місце виборола збірна команда поліцейських Монастирищенського та Чорнобаївського відділення поліції. Переможцем змагань стала команда Драбівського відділення поліції.

Ви тут: Home Новини району Монастирищенські поліцейські – в трійці лідерів турніру з міні-футболу