11 червня голова райдержадміністрації  Олег Недогода та головний спеціаліст – юрисконсульт апарату РДА взяли участь у засіданні сесії Леськівської сільської ради, до якої надійшло клопотання Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області щодо погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО.

Згідно рішень Монастирищенського районного суду у 2012 році  передано у державну власність в особі райдержадміністрації дві земельні ділянки  площею 2,89 та 2,66 га., що знаходяться в адміністративних межах Леськівської сільської ради.

За клопотанням спілки учасників АТО було прийнято рішення вищезазначені земельні ділянки передати у власність для ведення ОСГ 4 особам (три учасники АТО, одна особа- сім’я померлого учасника АТО).

Олег Федорович  поінформував депутатів з даного питання, за результатами чого дане питання було підтримано депутатами сільської ради одноголосно, що дасть змогу скористатися своїм правом на першочергове отримання земельних ділянок учасникам АТО та членам їх сімей.

Ви тут: Home Новини району Підтримка учасників АТО