Шановні громадяни!

Якщо Вам відома достовірна інформація стосовно порушень вимог Закону України „Про запобігання корупції“, Ви можете посприяти запобіганню  та протидії корупції в діяльності працівників Монастирищенської районної державної адміністрації шляхом повідомлення головного спеціаліста-юрисконсульта Монастирищенської районної державної адміністрації за допомогою:

o        антикорупційної телефонної „гарячої лінії“ – (047462-57-21. Режим роботи: понеділок-четвер – з 8.00 до 17.15, п’ятниця – з 8.00 до 16.00 зі щоденною перервою з 13.00 до 14.00;

o        електронної скриньки - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

o        засобів загального поштового зв’язку – вул.Соборна, 121
м.
Монастирище, Черкаська обл., 19100;

o        особистого звернення до головного спеціаліста-юрисконсульта Монастирищенської районної державної адміністрації Поліщук Ольги Володимирівни (прийом громадян за адресою: м. Монастирищевул. Соборна, 121).

Інформація стосовно корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень може стосуватися випадків:

o        порушення вимог фінансового контролю;

o        порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

o        порушення обмежень щодо отримання подарунка;

o        порушення встановлених Законом обмежень щодо одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування;

o        порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб;

o        порушення вимог стосовно обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності;

o        недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;

o        порушення вимог, пов’язаних з організацією роботи із запобігання 
та виявлення корупції.

Зверніть увагу! Повідомлення про корупцію в діяльності працівників Монастирищенської районної державної адміністрації може буди анонімним, але його подальший розгляд можливий лише за умов наведення у ньому інформації стосовно конкретної особи та фактичних даних про протиправні діяння, які можуть бути перевірені.

Частиною другою статті 53 Закону України „Про запобігання корупції“ передбачено, що особи, які надають допомогу в запобіганні i протидії корупції, перебувають під захистом держави. За наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну осіб, які надають допомогу в запобіганні i протидії корупції, або їх близьких осіб, у зв’язку із здійсненим повідомленням про порушення вимог цього Закону, правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України „Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві“.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

 

Ви тут: Home Запобігання проявам корупції Повідом про корупцію